Jest pandemia, jest trudno, Twój/Wasz biznes nie idzie tak jak powinien? Coś się zacięło, coś stanęło, potrzebujesz motywacji, realnej pomocy? Zapewne wiele osób i firm doświadcza #covid19 w naprawdę trudny sposób. Dlatego mamy coś, czym postaramy się Was wesprzeć, pomóc jak potrafimy najlepiej – a znamy się całkiem nieźle, także od strony praktycznej – na psychologii w biznesie, na psychologii w sprzedaży, wreszcie na sztuce kreowania relacji w zespole (zarządzanie) oraz budowaniu i rozwijaniu relacji handlowych (Clienting &  Customer Experience Management)

#PS90 Tak się nazywa ten projekt, a chodzi w nim o to, że każdego dnia, od poniedziałku do piątku – poświęcimy swój czas > 90 minut, a więc jedną pełną sesję video/consultingową – UWAGA – całkowicie za free i doradzimy coś max sensownego, wartościowego, kalorycznego [to nasze ulubione słowo:) ] osobie lub firmie, która się do nas o taką pomoc zgłosi.

Chcesz takiej pomocy, potrzebujesz jej? OK – odezwij się do nas na priv! Możesz to zrobić od razu, z poziomu tego wpisu, po prawej stronie, na dole masz ikonę messengera – kliknij i napisz, w czym, z czym masz problem, co jest wyzwaniem, tematem, w którym możemy Ci pomóc? Odezwiemy się, ustalimy czas i szczegóły kontaktu. A potem już działamy. Zapraszamy, zachęcamy, pozdrawiamy 🙂

.