🔵 Chcesz odnieść sukces w #biznes lub jako #menedżer#lider? Super, pytanie tylko > jak to masz zrobić, prawda?
➖ Twoim pierwszym krokiem winno być pozbycie się map mentalnych, które masz w głowie.
✔ że się nie da,
✔ że nie masz kapitału, potencjału, dobrego rewolucyjnego pomysłu
✔ że nie wiesz jak,
✔ że to nie dla Ciebie!

❌ Otóż da się! Masz kapitał, w tym ten najważniejszy – czyli siebie, masz potencjał (wiedza, kompetencje, cechy charakteru, które odpowiednio wykorzystane stanowią wartość o wiele większą niż kredyt czy pożyczka z banku), wreszcie – dobrze wiesz jak! Rzecz w tym abyś zaufał/a (czasem) swojej intuicji i przestał/a wszystko i zawsze brać na tylko „rozum”. No i kwestia najważniejsza – takie #wyzwanie jest właśnie dla Ciebie. Dość czekania, ustępowania, odkładania na wieczne „potem, później”. Jeśli nie Ty, to kto, jeśli nie teraz, to kiedy, jeśli nie tu, to gdzie?

➖ Także i o tym, jak sobie skutecznie radzić (zwłaszcza w nadciągających trudnych czasach) prowadząc biznes, pełniąc rolę menedżera, lidera czy owner’a #startup-u > będzie najbliższy, jesienny #PsychologiaSprzedażyCamp.


❌ Czym jest #PSC?
➖ To mocna, trzydniowa dawka wiedzy, praktycznych kejsów, rad, wskazówek i kalorycznych podpowiedzi. #Zapraszamy

❌ Garść szczegółów:
✔ Gdzie? Okolice Gietrzwałdu
✔ Kiedy? 18/19/20/11 (piątek-niedziela) 2022

➖ Jak zawsze na PSC, będzie się działo:  #wiedza#energia i #emocje  plus świetna kuchnia & nocna gra strategiczna, nocne rozmowy i kejsowanie do białego rana. No i, co stało się już tradycją, będzie także > #MaszynaGoldberga, żeby rozruszać Wasze ciała ale przede wszystkim mózgi 😉✌️

➖ Spotykamy się w kameralnym gronie 12 osób. To sprzyja efektywnej nauce ale daje też okazję na wartościowy #networking. W tej chwili 5 miejsc jest już zajętych i potwierdzonych, pozostało więc tylko 6 wolnych.

❌ Ktoś zapyta o budżet? OK, nieprzesadnie duży albowiem: trzydniowe szkolenie/spotkanie = tylko 1500 pln/osoba ( cena zawiera noclegi, całodniowe wyżywienie + mnóstwo atrakcji oraz certyfikat i sporą dawką materiałów szkoleniowych)

🔵 Zgłoszenia tylko via mail: kontakt@psychologiawsprzedazy.com
#