Psychologia Sprzedaży 4you :) ✌️

Cześć
sierpień już prawie za pasem, urlopy, wakacje finiszują. Przed Tobą ostatnia prosta do końca roku. Tak btw. > masz świadomość, że do sylwestrowej nocy zostało już niespełna 130 dni? Nie chcę Cię tym faktem dołować, ale chyba najwyższa już pora aby wziąć się w garść i rozpocząć finalizowanie wszystkich tegorocznych postanowień, planów, koncepcji 🙂
Bo, jak nie Ty, to kto, jak nie teraz, to kiedy, a jak nie tu, to gdzie?

Pomogą Ci w tym dwa artykuły, które szczerze polecam.

🟢 Pierwszy dotyczy tego, co w biznesie ważne, czyli zaufania. A w zasadzie refleksji dotyczącej tego, czy powinniśmy ufać człowiekowi, czy może (jednak) bardziej informacjom?

Dlaczego popełniamy błędy i podejmujemy decyzje, których później żałujemy? Skąd biorą się te wszystkie nietrafione inwestycje, rozczarowania, rozgoryczenia? Wydawać by się mogło, że działamy przecież (a przynajmniej, co niektórzy z nas) w oparciu o logiczne zasady, bazując na opiniach zaufanych osób, kierując się radami cenionych przez nas specjalistów, przetwarzając posiadane informacje. Bardzo wielu – bardzo mądrych ludzi od wieków analizuje ludzkie determinacje, starając się odpowiedzieć na pytanie – w jaki sposób działać, aby dobrze działać?

Tutaj przeczytasz cały artykul

🔵 Drugi wprowadzi Was w temat feedbacku, robiącego, zwłaszcza w ostatnim czasie karierę w wielu publikacjach, poradach i wskazówkach związanych z samorozwojem. Stawiam w nim pytanie: Czy feedback jest przereklamowany? I staram się znaleźć dobrą odpowiedź.

Feedback, aby miał sens musi być konkretny ale i szczegółowy. Niezbędnie fachowy, co do omawianej kwestii/sytuacji/zdarzenia, ale i nie oceniający. To nie ocena, ale informacja, bazująca na wiedzy, znawstwie i fachowym doświadczeniu osoby, która tego feedbacku udziela. Feedback ma napędzać mądrością, a nie hamować egzaltacją i subiektywnymi ocenami. Koniec. Kropka. 

Przeczytaj cały tekst

Polecam także wyniki ciekawych badań > Nowy obraz polskiego konsumenta, z których raport jest próbą odpowiedzi na pytanie jak pandemia wpłynęła na postawy i zachowania Polaków w sześciu obszarach: zachowań zakupowych, rozrywki, pracy, usług transportowych, zdrowia i samopoczucia, technologii oraz ekologii i zrównoważonego rozwoju? Wszak wszyscy jesteśmy konsumentami, a ostatnie miesiące pokazały, że otaczający nas świat, rynek, firmy, ale również my jako klienci już nie jesteśmy tacy sami.

🟡 Na koniec, jak zawsze polecam mój fanpejdż > Psychologia Sprzedaży. Zajrzyj, polub go i regularnie odwiedzaj. Co tydzień docieram z nim do ponad 400 tysięcy osób!

🎯 Rzuć także okiem na ciekawą propozycję szkoleniową. Warto skorzystać z opcji dofinansowania, tym bardziej, że sięga ona aż do 80%. Jeśli interesuje Cię ten temat > odezwij się na messengerze ✌️

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób i tekst „Akademia menadżera cykl profesjonalnych szkoleń dla firm z mazowieckiego i lubelskiego możliwość dofinansowania aż do 80%”

Extra bonus

Tym razem jest nim wspaniała i max praktyczna książka.
Jej ebook do pobrania TUTAJ

Wszystko pod kontrolą. Gra w pracę i biznes zwany życiem - David Allen  Książka - Cena i Opinie - Księgi Barneja

Jeszcze 🙂 wakacyjnie pozdrawiam ✌️
dr Marek Wojciechowski | psycholog biznesu

Pin It on Pinterest